priority1

Przeniesienie certyfikatu

do CERTUM

Dla nowych klientów
+ 5000 znaczników czasu w prezencie
 


Centrum Certyfikacji nr 1 w Polsce a uzyskasz :

nową kartę z certyfikatem w cenie odnowienia certyfikatu

możliwość odnowienia kolejnego certyfikatu online

możliwość odnowienia certyfikatu, który już wygasł

możliwość odnowienia certyfikatu nawet w ciągu 1 dnia

Znajdź Partnera         
Przeniesienie certyfikatu

Przeniesienie certyfikatu w „3 krokach”

Skontaktuj się z dowolnym Punktem Rejestracji lub Punktem Partnerskim.
Dostarcz wymagane dokumenty w celu weryfikacji tożsamości.
Odbierz nową kartę kryptograficzną cryptoCertum na którą zostanie wydany nowy Certyfikat kwalifikowany.

 

ZNAJDŹ NAS DOKUMENTY
Krok 1

Skontaktuj się z dowolnym Punktem Rejestracji lub Punktem Partnerskim.

Aby uzyskać więcej informacji możesz również skorzystać z:

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, poinformujemy Cię jak będą przebiegać formalności i skierujemy do dogodnego dla Ciebie Punktu Rejestracji lub wybranego Punktu Partnerskiego.

Krok 2

Dostarcz wymagane dokumenty w celu weryfikacji tożsamości:

  • dowód osobisty lub paszport
  • dokument potwierdzający uzyskanie Certyfikatu w innym Centrum Certyfikacji lub karta ze starym certyfikatem
  • dodatkowo, w przypadku gdy w certyfikacie będą zawarte dane reprezentowanego podmiotu, należy przygotować dokumenty zgodnie z listą szczegółowych dokumentów.
Krok 3

Odbierz nową kartę kryptograficzną cryptoCertum na którą zostanie wydany nowy Certyfikat kwalifikowany.

Przeniesienie certyfikatu do CERTUM nawet w ciągu 1 Dnia !

Przygotowanie wymaganych dokumentów oraz weryfikacja tożsamości jest:

  • nieodpłatne w punktach rejestracji
  • dodatkowo płatne w punktach partnerskich
Dlaczego CERTUM jest numerem 1 w Polsce?

CERTUM PCC to niekwestionowanym liderem usług certyfikacyjnych na polskim rynku.

Jesteśmy pierwszym Centrum Certyfikacji w Polsce wpisanym do rejestru Ministerstwa Gospodarki

Jako jedyni w Polsce świadczy kwalifikowane usługi certyfikacyjne zgodnie z międzynarodowymi standardami WebTrustSM/TM. Oznacza to, że wydawane przez nas certyfikaty są rozpoznawane jako zaufane na całym świecie.

Certyfikat kwalifikowany CERTUM da Ci pełną gwarancję bezpieczeństwa przy podpisywaniu wszystkich dokumentów, które funkcjonują w wersji elektronicznej

Lider z certyfikatem

CERTUM PCC jest niekwestionowanym liderem usług certyfikacyjnych w Polsce i jedną z największych tego typu firm w Europie. Opracowane przez nas systemy zapewniające bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz świadczone usługi związane z e-podpisem i PKI (Public Key Infrastructure) znajdują uznanie klientów na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie

Stoi za nami wielkie doświadczenie. Działamy nieprzerwanie od 1998 roku, a kompletne zestawy do składania podpisu elektronicznego dostarczamy już od 10 lat. CERTUM jest pierwszym Centrum Certyfikacji w Europie Środkowej (i jednym z pierwszych 15 na całym świecie), który zdobył certyfikat WebTrust. Kwalifikowane usługi certyfikacyjne CERTUM spełniają wszystkie wymogi ustawy o podpisie elektronicznym i są rozpoznawane jako zaufane w Polsce i na świecie.

Ciągły rozwój

Naszym priorytetem jest także ciągły rozwój. W dziedzinie bezpieczeństwa informacji, urządzeń kryptograficznych, technik szyfrowania i ochrony informacji, ściśle współpracujemy z gronem pracowników naukowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz Polskiej Akademii Nauk. Dzięki temu certyfikat kwalifikowany CERTUM zapewni Ci najwyższą gwarancję bezpieczeństwa przy sygnowaniu wszystkich dokumentów, które funkcjonują w formie elektronicznej.

CERTUM PCC rozpoznawalne w skali globalnej

W 2002 r. CERTUM PCC zostało wpisane pod nr 1 do rejestru kwalifikowanych podmiotów świadczących usługi certyfikacyjne, prowadzonego przez Narodowe Centrum Certyfikacji (www.nccert.pl). CERTUM - jako jedyne polskie Centrum Certyfikacji - znajduje się na liście światowych zaufanych centrów certyfikacji (CA) i posiada pieczęcie WebTrust dla wszystkich swoich usług związanych z podpisem elektronicznym:

  • pieczęć WebTrust dla usług i certyfikatów kwalifikowanych,
  • pieczęć WebTrust dla usług i certyfikatów zwykłych (niekwalifikowanych),
  • pieczęć WebTrust Extended Validation dla certyfikatów EV SSL.
Całodobowe wsparcie techniczne

Swoim klientom zapewniamy pełne wsparcie - począwszy od procesu zakupu kompletnego zestawu, przez jego instalację, użytkowanie, aż po dokonywanie odnowień certyfikatów. O Twój spokój i bezpieczeństwo dbamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Do naszych konsultantów możesz się zwrócić o pomoc i instrukcje o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy zadzwonić na infolinię lub skorzystać z chatu online. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Certyfikat kwalifikowany możesz przenieść do CERTUM za pośrednictwem dowolnego Punktu Rejestracji lub wybranego Punktu Partnerskiego.

Znajdź Punkt w dogodnej dla siebie lokalizacji, odwiedź go i przenieś swój certyfikat do CERTUM nawet w przeciągu 24 godzin.

Certyfikaty kwalifikowane innego centrum certyfikacji można odnowić we wszystkich punktach oferujących usługę: "Certyfikaty kwalifikowane innego wystawcy odnowienie


Partnerzy CERTUM PCC